:

Blogi

VIDEOTUTVUSTUS: Rein Roosmäe - Logistika Pluss on piirkonna moodsaim logistikakeskus (ENG subtiitrid)
Logistika Plussi tarneahela juht Rein Roosmäe poolt ülevaade Logistika Plussi tugevustest ja turueeliseid andvatest võimalustest. Video on filmitud Logistika Plussi Välja tee 1, Iru logistikakeskuses, mis on üks kahest suurimast ettevõtte keskusest. 

Logistika Plussi eeliste ja võimaluste kohta loe rohkem ettevõtte kodulehelt https://logistikapluss.ee/ettevottest/tutvustus.  

Andri Piik

27.05.2020

Loe lisaks
Tunne meie äri, case study #4

Milliseid teenuseid osutab Logistika Pluss USA-st juhitud tootmisettevõttele? 


Meie kliendiks on rahvusvaheline mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootja, kelle üks mitmest arenduskeskustest ja tootmisüksusest asub Eestis. Toodang tarnitakse üle maailma.

Andri Piik

04.05.2020

Loe lisaks
Aastalõpuintervjuu Logistika Plussi müügidirektori ja tarneahela juhiga.

Intervjuu: Logistika Pluss kui uuendusmeelseim logistikaettevõte! 

Alljärgnevas intervjuus pöörame tähelepanu usalduse loomisele logistika- ja tootmisettevõtete vahel, kuidas on võimalik spetsiifilist ärimudelit eskaleerida, millised on efektiivse ja uuendusmeelse logistika- ja tootmisettevõtte tunnused.

Interjvuu Logistika Plussi müügidirektori Andri Piiki ja tarneahela juhi Rein Roosmäega. Mõlemal mehel on pikaajaline kogemus nii tööstusettevõtetes kui nüüd uuendusmeelses logistilisi lahendusi pakkuvas firmas Logistika Pluss.                                          

Andri Piik

15.12.2019

Loe lisaks
Juhised klientidele: Brexit ja muutuvad tollitoimingud
Täna on Brexiti osas veel võimatu prognoosida, millised kokkulepped sõlmitakse. Fakt on see, et nii leppega kui leppeta Brexit toob ettevõtjatele tulevikus kaasa suurenenud hulga bürokraatiat tollitoimingute teostamise näol.

sille.sanin

21.10.2019

Loe lisaks
: